Og�oszenia Pszczyna Og�oszenia Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Co, gdzie, kiedy?

  • 3 listopada 2019
  • 10 listopada 2019
  • wyświetleń: 3001

Koncert "Narodziny Gwiazd" na rzecz pszczyńskiego szpitala

Końcem listopada w sali widowiskowej Pszczyńskiego Centrum Kultury odbędzie się koncert charytatywny "Narodziny Gwiazd". Dochód zostanie przekazany na wsparcie pacjentów pszczyńskiego szpitala w zakresie medycyny prokreacyjnej.Koncert "Narodziny Gwiazd" rozpocznie się 29 listopada o godzinie 18.00. Podczas wydarzenia wystąpią: Orkiestra Rozrywkowa Ogniska Muzycznego w Pszczynie wraz z dyrygentem Adamem Baronem, Zespół Kameralny "Con Fuoco" z dyrygentką Katarzyną Machnik, Dorota Kuźnik (fortepian), sopranistki Edyta Langer-Paczyńska i Anna Ryłko, a także uczniowie i nauczyciele Ogniska Muzycznego w Pszczynie.

Bilety w cenie 10 zł można kupić w sekretariacie Pszczyńskiego Centrum Kultury. Całkowity dochód z koncertu zostanie przeznaczony na wsparcie pacjentów pszczyńskiego szpitala w zakresie medycyny prokreacyjnej.

Organizatorami wydarzenia są: Szpital Powiatowy w Pszczynie, Ognisko Muzyczne w Pszczynie, powiat pszczyński, Pszczyńskie Centrum Kultury oraz Stowarzyszenie Omnibus.

plakat


43-200 Pszczyna
ul. Antesa 11

tel. 32-214-83-10

BM / pless.pl, źródło: Powiat

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA