Ogoszenia Pszczyna Ogoszenia Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Co, gdzie, kiedy?

  • 2 lipca 2019
  • dzisiaj, 11:30
  • wyświetleń: 9956

[WIDEO, FOTO] W Pszczynie odbył się XII Memoriał im. Kazimierza Gazdy

Ok. 300 zawodników wzięło udział w Kryterium Kolarskim o Puchar Burmistrza Pszczyny oraz Puchar Starosty Pszczyńskiego w ramach XII Memoriału im. Kazimierza Gazdy, wybitnego kolarza z Pszczyny, który zapoczątkował historię rodzinnej firmy Auto-Gazda.

Loading...


Trasa tegorocznego wyścigu wiodła ulicami 3 Maja - Kościuszki - Bogedaina - Kopernika - Dworcową 3 Maja (runda 1500 m). W tegorocznych zawodach wzięło udział ok. 300 zawodników, byli to zarówno zawodnicy i zawodniczki licencjonowani oraz amatorzy bez licencji. Nagrody zwycięzcom wręczali m.in. Stanisław Gazda i Józef Gawliczek - ikony polskiego kolarstwa, a także Barbara Bandoła, starosta pszczyński i Damian Cieszewski, wicestarosta pszczyński.

XII Memoriał Kolarski im. Kazimierza Gazdy w Pszczynie - 14.07.2019 r. · fot.


XII Memoriał Kolarski im. Kazimierza Gazdy w Pszczynie oraz Kryterium Kolarskie o Puchar Burmistrza Pszczyny i Starosty Pszczyńskiego - dekoracje zwycięzców - 14.07.2019 r. · fot.


Odbyły się także zawody rowerowe dla dzieci i młodzieży oraz Drugi Pszczyński Rajd Rowerowy dla wszystkich. Uczniowie szkół podstawowych mieli do przejechania trasę okrężną kryterium kolarskiego. Przedszkolaki rywalizowały na m.in. na rowerkach biegowych i rowerkach z podpórkami. Na wszystkich najmłodszych czekały medale i nagrody.

Kryterium Kolarskie o Puchar Burmistrza Pszczyny oraz Starosty Pszczyńskiego - 14.07.2019 r. · fot.


Kryterium Kolarskie o Puchar Burmistrza Pszczyny oraz Starosty Pszczyńskiego - dekoracje w kategorii najmłodszych - 14.07.2019 r. · fot.


Organizatorami XII Memoriału im. Kazimierza Gazdy w Pszczynie są: Auto-Gazda Group Michał Gazda, MORiS Pszczyna, Urząd Miejski w Pszczynie, LK UKS Pszczyna, Starostwo Powiatowe w Pszczynie, POSiR Pszczyna i Roadmaraton.

XII Memoriał im. Kazimierza Gazdy - 14.07.2019 · fot.

new, BM / pless.pl, źródło: Powiat

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA