Ogoszenia Pszczyna Ogoszenia Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Co, gdzie, kiedy?

  • 12 maja 2019
  • 23 maja 2019
  • wyświetleń: 4909

Michał Szczygieł i Stefano Terrazzino gwiazdami XXIV Dni Goczałkowic

Trio My3, Michał Szczygieł, Grzegorz Poloczek oraz Stefano Terrazzino wystąpią podczas XXIV Dni Goczałkowic, które odbędą się w dniach 8-9 czerwca.

Zabawa dla całych rodzin, dobra muzyka, atrakcje dla najmłodszych, szereg ciekawych imprez towarzyszących - początek czerwca to tradycyjnie czas na święto gminy Goczałkowice-Zdrój. Drugi weekend tego miesiąca upłynie pod znakiem dobrej zabawy! Wszystko dzięki Dniom Goczałkowic, które odbędą się na terenie przy Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji.

Pierwszy dzień imprezy (sobota, 8 czerwca) będzie dniem młodzieżowym. Na scenie zaprezentuje się zespół My3. To niezwykle popularne wśród dzieci i nastolatków trio, składające się z trzech dziewczyn, które prowadzą także telewizyjny program muzyczny. Gwiazdą wieczoru będzie Michał Szczygieł, finalista siódmej edycji programu "The Voice of Poland". Znany jest z przeboju "Nic tu po mnie", który dotarł na szczyty wielu list przebojów.Niedziela, 9 czerwca będzie dniem rodzinnym. Wszystkich uczestników imprezy rozbawiać będzie Grzegorz Poloczek. To znany śląski piosenkarz i kabareciarz, były członek Kabaretu Rak. Wieczorem w świat włoskiej piosenki zabierze Stefano Terrazzino, piosenkarz i tancerz znany z programu "Taniec z gwiazdami".- Już dziś zachęcam wszystkich mieszkańców, turystów, kuracjuszy do udziału w święcie naszej gminy. Przygotowywany przez Gminny Ośrodek Kultury program imprezy jest niezwykle bogaty. Każdy znajdzie coś dla siebie. Zaprośmy do Goczałkowic rodzinę, znajomych - zachęca wójt Gabriela Placha.

Dni Goczałkowic to także m.in. występy przedszkolaków, Goczałkowickie Potyczki Rodzin, szereg imprez towarzyszących. Wkrótce znany będzie szczegółowy program imprezy.

new / pless.pl, źródło: UG Goczałkowice-Zdrój

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA