Ogoszenia Pszczyna Ogoszenia Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Co, gdzie, kiedy?

  • 12 kwietnia 2019
  • 14 kwietnia 2019
  • wyświetleń: 1027

Spotkanie autorskie z Jerzym Ciurlokiem w Muzeum Prasy Śląskiej

Serdecznie zapraszamy na spotkanie autorskie połączone z promocją najnowszej książki Jerzego Ciurloka "O drukarzach, drukarniach i drukach śląskich". Spotkanie odbędzie się 25 kwietnia o godz. 18.00 w Muzeum Prasy Śląskiej im. Wojciecha Korfantego w Pszczynie.

Jerzy Ciurlok - felietonista i prezenter radiowy, satyryk i humorysta, poeta, kolekcjoner i bibliofil.
Od 1972 roku uprawia zawód dziennikarski. Przez ponad 30 lat w Polskim Radio Katowice. Od nowego tysiąclecia "wolny strzelec", pracujący dla różnych redakcji, bo żeby wykonywać "wolny zawód", trzeba być wolnym. Od 1986 roku współtworzy też znany tu i ówdzie "Kabaret Masztalskich", który spopularyzował w Polsce i nie tylko śląski humor i śląską mowę. Autor oraz współautor książek, płyt, programów telewizyjnych, audycji radiowych, artykułów prasowych oraz publicznych spotkań o różnym charakterze, celu i ciężarze gatunkowym.

Organizatorami wydarzenia są Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Pszczynie oraz Muzeum Prasy Śląskiej im. Wojciecha Korfantego w Pszczynie.

Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Pszczynie


Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Pszczynie

43-200 Pszczyna
ul. Piastowska 1

tel. 032 2104244
tel. 032 4471006

new / pless.pl

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.