Ogoszenia Pszczyna Ogoszenia Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Co, gdzie, kiedy?

  • 24 marca 2019
  • wyświetleń: 1584

"Kolory w piosence" - koncert charytatywny w wykonaniu OMBR

"Kolory w piosence" to temat przewodni XVII koncertu charytatywnego, który odbędzie się 9 maja na scenie widowiskowej Pszczyńskiego Centrum Kultury o godz. 18.30. Dla zgromadzonej publiczności zagrają pracownicy i przyjaciele Ośrodka Matka Boża Różańcowa w Pszczynie.

- Serdecznie zapraszamy na spędzenie tego wieczoru razem z nami. Po rocznej przerwie zjednoczyliśmy siły, aby już po raz siedemnasty zagrać na rzecz OMBR. Jest nam niezmiernie miło, że możemy liczyć na naszych muzyków, którzy są nieodłączną częścią naszej ośrodkowej rodziny i po raz kolejny wyrazili chęć, by zaaranżować dla nas utwory. Od wielu lat robią to bezinteresownie poświęcając swój czas i serce - informują organizatorzy.

Tradycyjnie na koncert obowiązują bezpłatne zaproszenia. Można je odebrać w sekretariacie Pszczyńskiego Centrum Kultury oraz w Ośrodku Matka Boża Różańcowa w Pszczynie, przy ul. św. Jadwigi 4, tel. (32) 449-08-94.

Podczas koncertu będzie można również odwiedzić stanowiska z niepowtarzalnym rękodziełem, pięknymi pracami, jakie powstają w ramach terapii zajęciowej w Ośrodku.

"Kolory w piosence" - koncert charytatywny w wykon

Agnieszka Antecka

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.