pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Co, gdzie, kiedy?

  • 2 marca 2019
  • wyświetleń: 842

Bracia Godziek gośćmi specjalnymi BIKE EXPO na stadionie narodowym

6 i 7 kwietnia na stadionie PGE Narodowym w Warszawie oficjalnie rozpocznie się nowy sezon rowerowy. Gwiazdy sportu, wystawa i testy rowerów, amatorskie wyścigi. To będzie niesamowity, sportowy weekend, podczas którego nie zabraknie słynnych braci Godziek z Suszca!

Dawid Godziek jako pierwszy wykonał ewolucję na rowerze górskim, która od dawna była marzeniem zawodników z całego świata. Polak zrobił poczwórnego tailwhipa, a o jego wyczynie informowało nawet BBC. Jest najbardziej utytułowanym polskim zawodnikiem freestyle BMX.

Szymon Godziek, straszy o rok brat Dawida, to najbardziej rozpoznawalny polski zawodnik MTB i jeden z najbardziej rozpoznawalnych riderów w Europie. "Szamana" kojarzą nie tylko wszyscy entuzjaści kolarstwa grawitacyjnego w Polsce, ale również fani tego sportu z całego świata.

Braci Godziek będzie można spotkać i posłuchać w stadionowej sali konferencyjnej w sobotę, 6 kwietnia. Ale to nie znaczy, że nie zabiorą na PGE Narodowy swoich dwóch nowiutkich NS Bikes i nie pokręcą trochę na płycie boiska.

Loading...

BM / pless.pl

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.