pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Co, gdzie, kiedy?

  • 23 lutego 2019
  • wyświetleń: 5597

Motoserce 2019: parada motocykli, akcja krwiodawstwa i Żubrowisko

Po raz kolejny Pszczyńska Grupa Motocyklowa pod patronatem burmistrza Pszczyny oraz starosty pszczyńskiego zaprasza na Motoserce, które odbędzie się 27 kwietnia na pszczyńskim rynku. Podobnie jak w ubiegłym roku akcji towarzyszyć będzie Przegląd Amatorskich Zespołów Muzycznych "Żubrowisko".

MOTOSERCE 2018 Pszczyna - wyjazd na paradę motocyklową - 28.04.2018 r.
MOTOSERCE 2018 Pszczyna - wyjazd na paradę motocyklową - 28.04.2018 r. · fot.


- Jak co roku zapraszamy wszystkich motocyklistów i nie tylko na szlachetne oddanie krwi. Zadbamy, by wszystko przebiegało szybko i bezkolejkowo - zachęcają organizatorzy.

Przez cały dzień na rynku odbywać się będą konkursy dla dzieci i dorosłych (z cennymi nagrodami). Ponadto od rana będzie można wziąć udział w zajęciach w zakresie bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Tradycyjnie organizatorzy przygotują liczne pokazy oraz inne atrakcje.

Już po raz trzeci organizatorzy Żubrowiska łączą siły z organizatorami Motoserca. Dzięki temu będzie okazja do posłuchania zespołów, które zakwalifikowały się do Przeglądu Amatorskich Zespołów Muzycznych "Żubrowisko". Motoserce i pierwszy dzień Żubrowiska zwieńczy koncert zespołu Gang Olsena.

MOTOSERCE 2018 Pszczyna - 28.04.2018 r.
MOTOSERCE 2018 Pszczyna - 28.04.2018 r. · fot.


Najbardziej widowiskowym punktem imprezy będzie parada motocykli. Jej start zaplanowano na godzinę 13.00. Motocykliści przejadą trasą obejmującą Pszczynę i okoliczne wioski.

- W trakcji trwania imprezy promujemy bezpieczną jazdę na motocyklu, a także zachowanie na drodze oraz pomoc innym uczestnikom ruchu drogowego - tłumaczą organizatorzy akcji. - Zapraszamy wszystkich chętnych na znaną już akcję Motoserce, podczas której każdy może oddać cząsteczkę siebie dla kogoś innego.

Osoby, które są zainteresowane reklamą lub stoiskiem podczas akcji zapraszamy do kontaktu poprzez e-mail: pgmotocyklowa@gmail.com.

BM / pless.pl

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.