Ogoszenia Pszczyna Ogoszenia Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Co, gdzie, kiedy?

  • 7 lutego 2019
  • 14 lutego 2019
  • wyświetleń: 1150

Walentynkowy wieczór w Karczmie Wiejskiej

Za nami:

Walentynki zbliżają się wielkimi krokami. Jest to święto zakochanych, które z roku na rok staje się coraz bardziej popularne. Kwiaciarnie i sklepy prześcigają się w pomysłach na prezent walentynkowy, kina przyciągają tłumy romantycznymi komediami, a listonosze dostarczają walentynkowe kartki z wyznaniami miłości.

My tradycyjnie zapraszamy do spędzenia walentynek z tą jedyną ukochaną osobą na romantycznej kolacji, ponieważ najcenniejsze, co możesz komuś podarować, to swój czas. Wspólna kolacja w romantycznej atmosferze, walentynkowym wystroju, blasku świec i cieple kominka być może na długo pozostanie w waszych wspomnieniach jako początek miłości na długie lata.

Kolacja walentynkowa to możliwość poznania się bliżej, czas na oczarowanie tej drugiej połówki. Nieważne czy masz już swoją walentynkę, czy dopiero zamierzasz wyznać komuś swoja miłość, Karczma Wiejska to idealne miejsce na świętowanie dnia zakochanych.

Zapraszamy więc do rezerwacji stolików na ten wyjątkowy wieczór pod numerem telefonu: 502-565-414.

Karczma Wiejska


43-215 Jankowice
ul. Żubrów 112

tel. 32 447 18 82REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA