Ogoszenia Pszczyna Ogoszenia Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Co, gdzie, kiedy?

  • 1 lutego 2019
  • 22 lutego 2019
  • wyświetleń: 1180

Ferie szyte na miarę - warsztaty dla dzieci w Skansenie

Za nami:

Agencja Rozwoju i Promocji Ziemi Pszczyńskiej zaprasza dzieci powyżej 10. roku życia i osoby dorosłe do udziału w trzydniowych warsztatach "Szyjemy.pl" organizowanych w czasie ferii zimowych.

Zajęcia odbędą się w dniach: 18, 20 oraz 22 lutego w godzinach od 10:00 do 14:00 w Skansenie - Zagrodzie Wsi Pszczyńskiej. Zajęcia poprowadzi Pani Ewelina Odrobińska. Koszt zajęć od osoby wynosi 160 zł, w cenę wliczone są ciepłe posiłki. Organizatorzy zapewniają materiały niezbędne do przeprowadzenia zajęć.

Podczas zajęć uczestnicy poznają tajniki krawiectwa. Pamiętajmy, że zajęcia manualne znacznie wpływają na rozwój wyobraźni oraz kreatywności u dzieci, co jest niezwykle istotne. Podczas trzydniowych warsztatów uczestnicy uszyją własnoręcznie komplety: czapkę i komin. Zanim jednak do tego dojdzie muszą przekonać się, że szycie ubrań do bardzo ciężka, aczkolwiek satysfakcjonująca praca. Uczestnicy zapoznają się z zasadą działania maszyny do szycia, nauczą się zdejmować miary, przygotują odpowiednie szablony, wybiorą materiały, poznają zasady wykonywania wykrojów oraz podstawowe ściegi ręczne, uszyją komplety, wykończą, a następnie je ozdobią.

Liczba miejsc jest ograniczona. Więcej informacji pod numerem telefonu: (32) 210-57-77 lub 604-508-718.

Ferie szyte na miarę - warsztaty dla dzieci w Skan

BM / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA