Ogoszenia Pszczyna Ogoszenia Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Co, gdzie, kiedy?

  • 3 grudnia 2018
  • 14 grudnia 2018
  • wyświetleń: 1302

AVOCADO na otwarcie jarmarku świątecznego w Pszczynie

Za nami:

W tym roku muzyczną inauguracją Pszczyńskiego Jarmarku Świątecznego będzie koncert zespołu AVOCADO, który regularnie gości na pszczyńskich scenach, mając zawsze liczną widownię.

AVOCADO na otwarcie jarmarku świątecznego w Pszczy
AVOCADO wystąpi na otwarcie jarmarku świątecznego w Pszczynie


Organizatorzy liczą na to, że i tym razem widownia dopisze i pośpiewa a'capella z zespołem zarówno te świąteczne, jak i inne popularne utwory z ich repertuaru. Koncert inauguracyjny odbędzie się w piątek, 14 grudnia o godzinie 18.00 w namiocie koncertowym na rynku. Wstęp wolny.

AVOCADO - osiem lat działalności i blisko 500 koncertów! Śpiewali na różnych scenach - od Przystanku Woodstock dla ponad 100 tysięcznej publiczności po małe eventy dla 30 osób. Wszędzie byli entuzjastycznie przyjmowani, zapewne dlatego, że muzyka przez nich wykonywana jest wyjątkowa. Tylko i wyłącznie męskie głosy, bez playbacków, instrumentów, samplerów - 100 % live!

Byli w gronie 9-ciu finalistów pierwszej edycji programu X FACTOR (TVN) oraz w gronie 14-stu finalistów programu Śpiewaj i walcz (TVP1). Występowaliśmy również w programach Marzenia Marcina Dańca (TVP2), Dzień dobry TVN, Kawa czy herbata (TVP1), Pytanie na śniadanie (TVP2).

Ich repertuar tworzy szeroka paleta przebojów, hitów, piosenek od "Smells like teen spirit" Nirvany po ... "Brunetki, blondynki" Jana Kiepury, wszystkie w oryginalnych aranżacjach wokalnych.

Jarmark Świąteczny

BM / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA