Ogoszenia Pszczyna Ogoszenia Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Co, gdzie, kiedy?

  • 26 września 2018
  • 12 lutego 2019
  • wyświetleń: 547

Międzynarodowy Festiwal Iluzjonistów Champions of Illusion

Za nami:

Najsłynniejsza międzynarodowa grupa iluzjonistów "Champions of Illusion" po wielkim europejskim tournee znów zawita do naszego kraju!!! Tym razem artyści, ze swoim niesamowitym show  odwiedzą Tychy!!! Tylko jeden dzień!!! Tylko jeden spektakl!!! Na gościnnych występach pojawią się też znani polscy mistrzowie iluzji ze swoimi najlepszymi numerami.

Kup bilet

Wtorek, 12 lutego 2019 o godz. 18:00

Teatr Mały
ul. ks. kard. Hlonda 1, Tychy


 Triki i sztuczki magiczne znane dotąd tylko z ekranu telewizora będą dosłownie na wyciągnięcie ręki!!! To trzeba zobaczyć!!! Zapraszamy wszystkich od 5 do 105 lat!!! Przenieśmy się razem do Krainy Czarów :)

Międzynarodowy Festiwal Iluzjonistów Champions of Illusion


Międzynarodowa Grupa Iluzjonistów

Międzynarodowy festiwal iluzji Champions of Illusion z programem: Magic Show - tour of the World. Ponownie w Polsce! Najsłynniejsza międzynarodowa grupa iluzjonistów po wielkim europejskim sukcesie ponownie zawita do naszego kraju. Tym razem odwiedzą Ełk. Tylko jeden dzień, tylko jeden występ. Niesamowity spektakl, światowe gwiazdy, wielkie show! Na gościnnych występach pojawią się też znani polscy mistrzowie iluzji ze swoimi najlepszymi numerami.


Kup bilet

43-100 Tychy
ul. kard. A. Hlonda 1

tel. 32 227 20 67
tel. 32 227 36 11
fax 32 227 20 67

źródło: KupBilecik.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA