pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Co, gdzie, kiedy?

  • 29 sierpnia 2018
  • 19 września 2018
  • wyświetleń: 3957

II Festiwal Rekreacji i Sportu i Charytatywny Maraton Zumby

W niedzielę, 23 września o godzinie 10.00 na pszczyńskim rynku odbędzie się II Festiwal Rekreacji i Sportu połączony z V Charytatywnym Maratonem Zumby.

O godzinie 10.00 rozpoczną się prezentacje stowarzyszeń i klubów sportowych. Będzie okazja do zapoznania się z ich szeroką ofertą aktywnego spędzania czasu dla dzieci, młodzieży i dorosłych. O godzinie 14.00 rozpocznie się Charytatywny Maraton Zumby. To już po raz piąty SPOT Fitness wraz z pomocą pszczyńskich zumbiarek zapraszają na świetną zabawę na pszczyńskim rynku. Jak co roku licencjonowani instruktorzy zumba fitness zawitają z różnych stron Polski i Śląska, aby pomóc w akcji i wesprzeć podopiecznych stowarzyszenia Omnibus.

Tym razem podczas Festiwalu Rekreacji i Sportu oraz w trakcie Maratonu Zumby będzie można przekazać datki dla Natalii Paleczny, która po walce z rakiem straciła nogę. Wraz z Omnibusem będą zbierane pieniądze na protezę, aby Natalia mogła normalnie żyć. Ponadto Karo&Patul zapraszają do stoiska pszczyńskich zumbiarek, gdzie czekać będą pyszne wypieki, ciasta i ciasteczka - wystarczy tylko datek do puszki dla Natalii.

Na zakończenie sportowych atrakcji wystąpi już tradycyjnie zespół sPolish Radio.

II Festiwal Sportu i Rekreacji i Charytatywny Mara


Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu

43-200 Pszczyna
ul. Basztowa 4

tel. 032 2103877
tel. 032 2104357
fax 032 2103877

BM / pless.pl

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.