pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Co, gdzie, kiedy?

  • 22 czerwca 2018
  • 12 lipca 2018
  • wyświetleń: 751

IV Bieg Pawłowicki - zmagania dzieci, młodzieży i dorosłych

W ostatnią niedzielę wakacji, 26 sierpnia, po raz kolejny spotkamy się w Parku ks. prof. Stanisława Pisarka, aby wziąć udział w sportowej imprezie dla wszystkich - Biegu Pawłowickim.

To już czwarta edycja tego wydarzenia, które z roku na rok ściąga do Pawłowic tłumy mieszkańców oraz gości spoza gminy. Bo Bieg Pawłowicki to nie tylko zmagania profesjonalistów o najlepszy czas na 5 km, ale przede wszystkim dobra zabawa dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Nawet jeżeli nie jesteś sportowcem, warto zajrzeć do pawłowickiego parku, bo oprócz zawodów sportowych organizatorzy przygotowują dodatkowe atrakcje dla całych rodzin.

W tym roku nieco inaczej będzie wyglądał harmonogram imprezy. Po Biegu Dzieci i Młodzieży (godz. 12.30) odbędzie się sztafeta (14.30), a dopiero później, o 15.30 wystartują zawodnicy na 5 km. Limit zawodników w biegu głównym, podobnie jak w ubiegłym roku, wyniesie 500 osób. Zapisy on-line cały czas trwają, a do końca lipca wpisowe kosztuje tylko 20 zł! Link do zapisów znajduje się na stronie gminy Pawłowice w zakładce Czas Wolny - Bieg Pawłowicki.

Również rejestracja zawodników na Bieg Dzieci i Młodzieży będzie odbywać się drogą elektroniczną, od 20 do 24 sierpnia, a opłata za udział w biegu wyniesie symboliczne 1 zł. Natomiast rejestracja sztafet odbywać się będzie w kasie Gminnego Ośrodka Sportu w Pawłowicach od 1 do 24 sierpnia oraz w Biurze Zawodów w dniu imprezy, 26 sierpnia. Udział w sztafecie będzie bezpłatny.

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem, trasami biegów i innymi dokumentami, które znajdują się na stronie gminy Pawłowice.

BM / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.