pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Co, gdzie, kiedy?

  • 6 czerwca 2018
  • wczoraj, 06:17
  • wyświetleń: 523

Poezja i Muzyka pod "13" na zakończenie sezonu kulturalnego

Za nami:

W czerwcu kończymy kolejny sezon spotkań z cyklu "Poezja i muzyka pod 13". Od 2011 roku spotykaliśmy się z Państwem co miesiąc (oprócz wakacji) w piątki w "13" (Pszczyńskie Centrum Kultury) i prezentowaliśmy wybrane wiersze najlepszych polskich poetów oraz piękne piosenki z ładnymi tekstami.

Tym razem wyjątkowo we wtorek, 19 czerwca zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na kolejny wieczór, który uroczyście zakończy siódmy już sezon kulturalny w "13".

66. spotkanie zatytułowaliśmy "Wielcy nieobecni - Zbigniew Wodecki i jego poetycko - muzyczne fascynacje". Chcemy uczcić pamięć tego niesamowitego kompozytora, muzyka i wokalisty w pierwszą rocznicę jego odejścia.

W programie wieczoru pojawią się wybrane piosenki, do których bohater spotkania napisał muzykę, a w części poetyckiej zaprezentujemy wiersze poetów, którzy byli także autorami tekstów do przebojów Zbigniewa Wodeckiego.

Czekamy na Państwa we wtorek, 19 czerwca o godzinie 18.00 w "13"! Zapewniamy dobrą kawę i herbatę oraz miłe chwile z twórczością Zbigniewa Wodeckiego i jego przyjaciół.

Tym razem wyjątkowo we wtorek 19 czerwca 2018 zapr

Renata Zborowska

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.