pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Co, gdzie, kiedy?

  • 26 kwietnia 2018
  • 25 maja 2018
  • wyświetleń: 319

Stand-up Polska prezentuje: Cezary Jurkiewicz i Bartek Walos

Za nami:

Cezary JurkiewiczKomik, tekściarz, scenopisarz i hipochondryk z bardzo wnikliwym podejściem do problemów otaczającego nas świata. W swoich tekstach, wywala swoją brudną duszę na lewą stronę, wciągając nas w czarną otchłań beznadziei, zmarnowanych okazji i zatrutą zazdrością podejrzliwości.

Kup bilet

Piątek, 25 maja 2018 o godz. 20:00

Riedel Music Club
ul. Oświęcimska 53, Tychy


 Bartek WalosReprezentant i praktykant "kreskówkowego poczucia humoru". Studiował anglistykę, gdzie obronił pracę magisterską dotyczącą postmodernistycznej literatury amerykańskiej oraz powieści graficznej. Od dziecka pochłonięty animacją, filmem i kulturą wizualną.Wydarzenie dla osób pełnoletnich!

Stand-up Polska prezentuje: Antoni Syrek-Dąbrowski "Norma" i Piotrek Szumowski


Komicy ;-)

Stand-up comedy to znana na całym świecie forma rozrywki. W Polsce coraz bardziej popularna i rozpoznawalna. Zasada stand-upu jest prosta: brak tematów tabu. Można mówić o wszystkich, nie rzadko poruszając tematy ostre, czy ważne. W odróżnieniu od kabaretu w tej formie komicy bardziej stawiają na swoją charyzmę i kontakt z publicznością.


Kup bilet

źródło: KupBilecik.pl

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.