Ogoszenia Pszczyna Ogoszenia Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Co, gdzie, kiedy?

  • 20 kwietnia 2018
  • 19 października 2018
  • wyświetleń: 711

Pomoc domowa Teatru Bagatela

Za nami:

Po sukcesie "Boeinga-Odlotowe narzeczone..." w Teatrze Małym w Tychach - Teatr Bagatela przygotował specjalnie dla swoich widzów wyśmienitą farsę pt."POMOC DOMOWA", która jest kontynuacją brawurowego "Boeinga, boeinga - Odlotowych narzeczonych" w przezabawnym tłumaczeniu Bartosza Wierzbięty.

Kup bilet

Piątek, 19 października 2018 o godz. 18:30

Teatr Mały
ul. ks. kard. Hlonda 1, Tychy


Dla rezolutnej pokojówki Nadii nowa praca oznacza nowe kłopoty, choć entuzjastycznie oddający się romansom chlebodawcy pozwalają jej drenować swoje portfele i barek. W spektaklu publiczność odnajdzie wszystkie chwyty klasycznej farsy.La bonne Anna (zaprezentowana polskiej widowni jako Perła w 1971) jest debiutem scenicznym Camolettiego z 1958 i artystyczną rozgrzewką przed wystawionym cztery lata później Boeingiem, boeingiem. Główna bohaterka, Nadia, tak wiele razy opowiada jednak o poprzednim pracodawcy: "ile ja z nim miałam nerwów, z nim i tymi jego babami!", że miłośnicy Odlotowych narzeczonych z łatwością rozpoznają w nim Maksa. Obie sztuki stanowią odrębne całości i wciąż są wielkimi przebojami nie tylko francuskich scen.Obsada:Norbert: Michał Kościuk/Marek KałużyńskiOlga: Karolina Chapko/Kamila Klimczak/Małgorzata PiskorzMaja: Kamila Pieńkos/Kaja WaldenMarek:Maurycy Popiel/Kosma SzymanNadia: Anna Rokita/Małgorzata PiskorzTłumaczenie: Bartosz WierzbiętaReżyseria: Paweł PiteraScenografia: Joanna SchoenReżyseria świateł: Marek OleniaczAsystent reżysera/ inspicjent/ sufler: Monika Handzlik

Pomoc domowa Teatru Bagatela


kontynuacja brawurowej komedii Boeing Boeing

Kontynuacja brawurowego Boeinga, boeinga - Odlotowych narzeczonych w przezabawnym tłumaczeniu Bartosza Wierzbięty. Dla rezolutnej pokojówki Nadii nowa praca oznacza nowe kłopoty, choć entuzjastycznie oddający się romansom chlebodawcy pozwalają jej drenować swoje portfele i barek. W spektaklu publiczność odnajdzie wszystkie chwyty klasycznej farsy. La bonne Anna (zaprezentowana polskiej widowni jako Perła w 1971) jest debiutem scenicznym Camolettiego z 1958 i artystyczną rozgrzewką przed wystawionym cztery lata później Boeingiem, boeingiem. Główna bohaterka, Nadia, tak wiele razy opowiada jednak o poprzednim pracodawcy: "ile ja z nim miałam nerwów, z nim i tymi jego babami!", że miłośnicy Odlotowych narzeczonych z łatwością rozpoznają w nim Maksa. Obie sztuki stanowią odrębne całości i wciąż są wielkimi przebojami nie tylko francuskich scen.


Kup bilet

Teatr Mały

43-100 Tychy
ul. kard. A. Hlonda 1

tel. 32 227 20 67
tel. 32 227 36 11
fax 32 227 20 67

źródło: KupBilecik.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA