Ogoszenia Pszczyna Ogoszenia Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Co, gdzie, kiedy?

  • 15 kwietnia 2018
  • 19 maja 2018
  • wyświetleń: 3449

Koncerty i zwiedzanie w Noc Muzeów w kościele ewangelickim

Za nami:

Przepiękny kościół ewangelicko-augsburski przy Rynku w Pszczynie zaprasza 19 maja w godzinach od 17.00 do 23.30 na Noc Muzeów. Wstęp wolny, a atrakcji mnóstwo.

Noc Muzeów 2017 - Kościół ewangelicki w Pszczynie - 20.05.2017 r. · fot.


Kościół przy pszczyńskim rynku od kilku lat uczestniczy w Nocy Muzeów. W tym roku po raz kolejny zachęca wszystkich mieszkańców i turystów do odwiedzin, zwłaszcza, ze nie będzie to tylko oglądanie ekspozycji.

19 maja o 17.00 w kościele odbędzie się koncert muzyki gospel. Wystąpią: Ken Burton, David Billet oraz Everol Dixon (uwaga! bezpłatne wejściówki należy wcześniej zarezerwować, wysyłając maila na adres: koncert.gospel@wp.pl). Na godzinę 20.30 zaplanowany jest koncert amerykańskiego chóru Moody Chorale.

Ostatnim punktem Pszczyńskiej Nocy Muzeów w kościele ewangelickim będzie miniwyklad "Ewangelicyzm w pigułce". Rozpocznie się on o 22.00.

W tym roku 19 maja w Pszczynie podczas Nocy Muzeów swoje drzwi otworzą także: Muzeum Zamkowe, Stajnie Książęce, Skansen "Zagroda Wsi Pszczyńskiej", Muzeum Prasy Śląskiej im. W. Korfantego, Urząd Miejski, Muzeum Militarnych Dziejów Śląska oraz Kościół Adwentystów Dnia Siódmego.

Oskar Piecuch / pless.pl

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.