pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Co, gdzie, kiedy?

  • 7 marca 2018
  • 10 kwietnia 2018
  • wyświetleń: 952

Sztafeta szlakiem sołectw gminy Pawłowice

Grupa biegowa RunTeam Pawłowice, zaprasza do udziału w sztafecie szlakiem sołectw gminy Pawłowice. Bieg odbędzie się w niedzielę, 27 maja podczas trwania XXVI Dni Pawłowic.

W ramach imprezy odbędzie się sztafeta młodzieży i dorosłych oraz sztafeta reprezentantów uczniów szkół podstawowych gminy Pawłowice.

Warunkiem uczestnictwa jest ukończenie 16 roku życia (nie dotyczy reprezentantów szkół podstawowych - sztafeta w Parku im. ks. prof. Stanisława Pisarka), dokonanie zgłoszenia, uiszczenie opłaty startowej (10 zł - nie dotyczy reprezentantów szkół podstawowych) oraz podpisanie oświadczenia o zdolności do udziału w biegu. Liczba uczestników ograniczona.

Start sztafety dorosłych i młodzieży zaplanowany jest na godzinę 13:00 z parkingu Gminnego Ośrodka Sportu w Pawłowicach. Natomiast sztafeta dzieci w Parku im. ks. prof. Stanisława Pisarka rozpocznie się o godzinie 17:30 - po przybiegnięciu sztafety dorosłych i młodzieży.

Zgłoszenia przyjmowane będą w Gminnym Ośrodku Sportu w Pawłowicach - I piętro (kawiarenka) w dniach: 6, 13, 20 i 27 marca oraz 3, 10, 17 i 24 kwietnia od godziny 19:00 - 21:00 u członków grupy biegowej RUNTEAM Pawłowice lub na portalu społecznościowym Facebook.

Bieg

new / pless.pl, źródło: UG Pawłowice

REKLAMA

Komentarze