pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Co, gdzie, kiedy?

  • 25 lutego 2018
  • 16 marca 2018
  • wyświetleń: 704

Łowcy.B w klubie Chacharnia - Czterech Jeźdźców Apopaklipsy

18 kwietnia (środa) w klubie Chacharnia wystąpią Łowcy.B, w najnowszym programie "Czterech Jeźdźców Apopaklipsy".

Klub Muzyczny CHACHArnia


  • START godz. 18:00
  • BILETY w cenie 35 zł dostępne w klubie Chacharnia oraz KupBilecik i Biletyna
  • Rezerwacje: 32 722 60 38


Dlaczego kolejny? Bo wcześniej mieliśmy inne, wcześniejsze. Od 2015 roku, kiedy to kabaret postanowił działać we czwórkę to już nasz trzeci program. Dlaczego najnowszy? Bo wszystkie pozostałe są starsze.
Spektakl Łowców to nie tylko kabaret. To prawdziwe show, gdzie istotną rolę odgrywa światło, muzyka i emocje.

Staramy się, żeby nasze skecze, prócz solidnej dawki śmiechu, były o czymś. Niektóre zjawiska wyśmiewamy, niektóre podkreślamy a niektóre nas po prostu bawią. Marzy nam się, żeby każdy skecz był zaproszeniem do wspólnej przejażdżki. Opowieścią o ludzkich zachowaniach, o decyzjach które podejmujemy w sytuacjach ekstremalnych, o skutkach tych decyzji.

Cała opowieść, jak na Łowców przystało, mocno abstrakcyjna więc przygotujcie się, na przejażdżkę bez trzymanki (lub nawet bez kierownicy!) Jesteśmy dumni z tego programu, uważamy, że wykorzystaliśmy w nim cały nasz potencjał, który mamy w sobie. Uważamy się za świadomych, dojrzałych wariatów i nie zawahamy się wszystkich naszych atutów użyć na Was! 

Zobacz czym zastąpiliśmy sweterki, jakie zespoły muzyczne nas inspirują, czy udało nam się wyjść z escape roomu, jakie mamy pomysły na biznes, czy wysłanie paczki to prosta sprawa i gdzie król chodzi piechotą.
Zapraszamy na nasz spektakl "4 Jeźdźców Apoklaplipsy"! Dlaczego zapraszamy? Bo jesteśmy dobrze wychowani. Dlaczego apoklaplipsy? Bo uwielbiamy czytać ze zrozumieniem.

Klub Muzyczny CHACHArnia

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 83

tel. 32 722 60 38REKLAMA

Komentarze