pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Co, gdzie, kiedy?

  • 8 lutego 2018
  • 3 marca 2018
  • wyświetleń: 279

NAJDROŻSZY - SPEKTAKL KOMEDIOWY TEATRU BAGATELA

Za nami:

Arcymistrz francuskiej lekkiej komedii, Francis Veber, znów wplątuje swego ulubionego bohatera w kłopoty. François Pignon, niezaradny życiowo pechowiec, stracił równocześnie pracę i żonę.

Kup bilet

Sobota, 3 marca 2018 o godz. 18:00

Bielskie Centrum Kultury - Dom Muzyki
ul. Słowackiego 27, Bielsko-Biała


Czy jeśli jest tak źle, to może być już tylko lepiej? Do czego doprowadzi seria nieoczekiwanych spotkań i zaskakujących zwrotów akcji? Zapraszamy na przezabawne i błyskotliwe dwie godziny w wybornym towarzystwie i najlepszym paryskim stylu!OBSADA:Urszula Grabowska - MarieKaja Walden - ChristineMagdalena Walach - OlgaMarcin Kobierski - MaurinMarcel Wiercichowski/ Dariusz Starczewski - Pignon Przemysław Branny - Toulouse Sławomir Sośnierz - Jonville

NAJDROŻSZY - SPEKTAKL KOMEDIOWY TEATRU BAGATELA


Urszula Grabowska - Magda Walach - Christine, Marcin Kobierski - Maurin

Arcymistrz francuskiej lekkiej komedii, Francis Veber, znów wplątuje swego ulubionego bohatera w kłopoty. François Pignon, niezaradny życiowo pechowiec, stracił równocześnie pracę i żonę. Czy jeśli jest tak źle, to może być już tylko lepiej? Do czego doprowadzi seria nieoczekiwanych spotkań i zaskakujących zwrotów akcji? Zapraszamy na przezabawne i błyskotliwe dwie godziny w wybornym towarzystwie i najlepszym paryskim stylu!


Kup bilet

źródło: KupBilecik.pl

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.