pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Co, gdzie, kiedy?

  • 4 grudnia 2017
  • 8 grudnia 2017
  • wyświetleń: 474

Maraton Pisania Listów - Amnesty International w Woli

Za nami:

W dniach 4-10 grudnia w całej Polsce, odbędzie się XVII Maraton Pisania Listów Amnesty International.
W czasie Maratonu przez 24 godziny pisane są ręcznie listy w obronie kilkunastu konkretnych osób lub grup osób, których prawa zostały złamane. List może napisać każda osoba, która chce wyrazić swój indywidualny sprzeciw wobec łamania praw człowieka.

Co roku dzięki Maratonowi Pisania Listów udaje nam się realnie wpłynąć na poprawę sytuacji kilku bądź kilkunastu osób, których prawa człowieka zostały złamane. Listy pisane ludzi na całym świecie są naprawdę skuteczne. Wiele osób biorących udział w Maratonie otrzymuje odpowiedź na swoje listy, a osoby, które dzięki tym listom zostały uwolnione przyznają, że dodawały im one otuchy i pocieszenia. Nasze listy solidarności okazują się często ostatnią nadzieją dla prześladowanych i więzionych. Dlatego co roku organizujemy Maraton Pisania Listów.

Zapraszamy do Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Woli (budynek przy ulicy Przemysłowej 7), piszemy w godz. 8.00 -22.00 w piątek 8 grudnia .

Liczymy na przybycie i napisanie z nami choć jednego listu, albowiem. To może być najważniejszy list w naszym życiu!

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.