pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Co, gdzie, kiedy?

  • 2 listopada 2017
  • 15 listopada 2017
  • wyświetleń: 727

Kolejny koncert "Dzieci dzieciom" w "13" w PCKulu

Za nami:

Po raz osiemnasty zapraszamy serdecznie najmłodszych na koncert z cyklu "Dzieci dzieciom". W środę 15 listopada o godzinie 17.00 proponujemy program "Ci, co skaczą i fruwają czyli wiersze i piosenki o zwierzętach". Postanowiliśmy, że w tym roku każdy koncert będzie miał swój tytuł, a na jego repertuar złożą się wierszyki i piosenki kojarzące się w tym tytułem.

Ponieważ zbliża się dużymi krokami zima, chcemy pomóc zwierzętom, które nie mają domu i wspomóc Fundację "Arkadia" drobnymi prezentami dla jej podopiecznych. Dlatego zwracamy się z prośbą do tych, którzy zaszczycą nas swoją obecnością w środę 15 listopada, aby podarowali, co mogą, potrzebującym zwierzętom. My przekażemy tam, gdzie trzeba. Pod opieką "Arkadii" znajdują się koty, psy, konie, świnki, koziołki i wszystkie oczekują wsparcia. Możemy razem choć trochę spełnić te oczekiwania. Podziękujemy w imieniu zwierząt pięknymi piosenkami i wierszykami w wykonaniu najmłodszych wokalistów.

Czekamy na naszych młodych gości wraz z opiekunami w "13" (Pszczyńskie Centrum Kultury) i obiecujemy oprócz ciekawego programu artystycznego smaczny i zdrowy poczęstunek oraz wspólną zabawę. Będzie z pewnością (jak zawsze) miło i sympatycznie, bo młodzi artyści zadbają o ciekawe wykonania utworów. Przypominamy także, że po koncercie każdy młody gość może wejść na scenę i spróbować swoich sił przy mikrofonie.

Poezja i muzyka pod 13

Renata Zborowska

Reklama

LINKI MODUŁ 1

LINKI MODUŁ 2

Komentarze