pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Co, gdzie, kiedy?

  • 3 września 2017
  • 17 września 2017
  • wyświetleń: 1643

II Piknik "Nie tylko dla Seniorów" na osiedlu Stara Wieś

Za nami:

Zarząd Osiedla Stara Wieś, ksiądz Proboszcz Alojzy Bok oraz Rada Parafialna pragną zaprosić wszystkich mieszkańców Osiedla i Parafian na II Piknik Osiedlowo-Parafialny "Nie tylko dla Seniorów". Wydarzenie odbędzie się w niedzielę, 17 września o 15.00 na terenie obejścia kościoła (lub w razie niepogody w auli Zespołu Szkół nr 2).

Podczas imprezy wystąpi bawarski zespół muzyczny "Kwaśnica", który zaprasza do wspólnego biesiadowania oraz tańca. Dzieci będą mogły skorzystać z dmuchawców, a każdy będzie mógł wspólnie usiąść przy kawie i cieście oraz zjeść coś ciepłego.

- Wracając do wspomnień sprzed roku, kiedy to odbył się I Osiedlowo-Parafialny Piknik podczas Światowych Dni Młodzieży usiądźmy i pobiesiadujmy znów razem. Tak samo jak w roku poprzednim uprzejmie prosimy o pomoc przy pieczeniu ciast, zapisując się na listę w zakrystii. Podczas tegorocznej imprezy będą mogli Państwo oddać głos na Projekt Budżetu Obywatelskiego na rok 2018. Serdecznie zapraszamy - zachęcają do udziału organizatorzy.

Piknik Stara Wieś

new / pless.pl, źródło: Osiedle Stara Wieś w Pszczynie

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.