pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Co, gdzie, kiedy?

  • 9 czerwca 2017
  • 14 sierpnia 2017
  • wyświetleń: 2789

Konkurs scenariuszy lekcji edukacji regionalnej dla nauczycieli

Za nami:

Urząd Miejski, Towarzystwo Miłośników Ziemi Pszczyńskiej oraz Agencja Rozwoju i Promocji Ziemi Pszczyńskiej zapraszają nauczycieli przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych do udziału w konkursie na scenariusze lekcji edukacji regionalnej w placówkach muzealnych gminy Pszczyna: Muzeum Prasy Ślaskiej i Zagrodzie Wsi Pszczyńskiej.

W konkursie dopuszcza się prace indywidualne, jak i spółki autorskie. Dodatkowo punktowane będą prace w formie edukacyjnej zabawy czy gry terenowej. Scenariusze (minimum jeden), niepublikowane wcześniej, opatrzone imieniem, nazwiskiem i adresem autora oraz adresem mailowym, należy przesyłać do 15 sierpnia na adres: Towarzystwo Miłośników Ziemi Pszczyńskiej, ul. Piastowska 26, 43-200 Pszczyna lub drogą mailową na adres: biuro@tmzp.pl.

Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się 15 września w Urzędzie Miejskim. Laureaci zostaną powiadomieni drogą mailową.

Bezpłatne lekcje muzealne dla uczniów szkół mających siedzibę na terenie gminy Pszczyna rozpoczną się 1 października.

BM

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.