pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Co, gdzie, kiedy?

  • 14 kwietnia 2017
  • 26 kwietnia 2017
  • wyświetleń: 3686

Ochotnicy znów pójdą z kijami - VI Nordic Walking wokół Zbiornika Łąka

Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie zaprasza do udziału w VI Nordic Walking wokół Zbiornika Łąka. Impreza odbędzie się 13 maja.

Trasa tegorocznej edycji wyznaczona jest wokół Zbiornika Łąckiego. Start i meta znajdować się będzie w Ośrodku Sportów Wodnych w Łące, a trasa będzie wiodła przez koronę zapory, Porębę, Brzeźce oraz Wisłę Wielką ponownie do Ośrodka Sportów Wodnych i wyniesie około 10 km. Tradycyjnie zanim grupa wyruszy w drogę, odbędzie się krótka rozgrzewka i pokaz najważniejszych technik chodu z kijami.

- Do udziału w marszu zapraszamy wszystkie osoby. Zarówno te, które na co dzień maszerują z kijami w ręku, jak i te, które chciałyby aktywnie i w miłej atmosferze spędzić czas. W szczególności mile widziane są całe rodziny. Dyscyplina ta pokazuje, że nordic walking jest bardzo dobrą formą aktywności dla osób w każdym wieku, bez względu na płeć - zachęcają organizatorzy.

Zgłoszenia przyjmowane są drogą elektroniczną: hala@posir.pszczyna.pl do 28 kwietnia. W wiadomości należy podać imię i nazwisko oraz rozmiar koszulki. Udział w marszu jest płatny: dorośli - 15 zł, dzieci i młodzież szkolna - 5 zł. W ramach opłaty startowej uczestnik otrzymuje pamiątkową koszulkę, medal i posiłek. Dla uczestników, którzy zapiszą się po upływie terminu zgłoszeń organizator nie przewiduje pamiątkowych koszulek.

VI Nordic Walking wokół Zbiornika Łąckiego!
Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie

43-200 Pszczyna
ul. Zamenhofa 5a

tel. 32 210 55 00

BM, źródło: POSiR Pszczyna

Reklama

LINKI MODUŁ 1

LINKI MODUŁ 2

Komentarze